DentNis ile en kaliteli lamine diş kaplama

DentNis, estetik diş tedavisi alanında uygulanan tüm tekniklere ve yeniliklere hakim olarak konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.
Bu haber 2016-12-26 13:44:50 eklenmiştir.


DentNis, estetik diş tedavisi alanında uygulanan tüm tekniklere ve yeniliklere hakim olarak konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Estetik gülüş tasarımı ile birçok hastanın kendileri ile barışmalarını sağlamış, ortodontik tedavilerde de başarılı tedaviler  gerçekleştirmektedir. Estetik diş sağlığından özellikle lamine diş ve zirkonyum diş kaplamalarında ileri teknoloji ve en son yeniliklerle çalışan DentNis, prensipli çalışmaları ile öne çıkmaktadır.

 

DentNis’de lamine diş kaplama uygulamaları

 

DentNis’de estetik gülüş tasarım yolculuğu, hastanın gülüşü ile ilgili hayallerini anlatması ile başlar. Hasta ile diş hekimi arasında yapılan ilk  görüşmede hastanın tüm ağız muayenesi yapılır. Ağız içi ya da varsa diş yapısında sorunların tedavi edilmesi planlanır. İlgili tüm tedaviler  yapıldıktan sonra, hastanın  ağzının tam olarak iyileşmesi beklenir. İyileşmenin ardından estetik gülüş tasarımına devam edilir.

 

İlk görüşmede DentNis’de hastanın yeni halinden beklentileri ile diş hekiminin önerileri bir araya getirilerek bir ön tasarım hazırlanır. Bir sonraki randevuda bu ön tasarımın üç boyutlu olarak tasarlanmış bir modeli hazırlanır ve hasta bu üç boyutlu model ile gülüş tasarımı sonunda nasıl görüneceği hakkında bilgi sahibi olur. Bu aşamadan sonra lamine diş kaplama için hazırlıklar başlar.

 

Lamine diş kaplama uygulaması planlanan dişlerin ön yüzeyleri törpülenerek küçük boşluklar hazırlanır. Törpü işlemi asla dişlere ya da diş etlerine zarar vermez. Törpüleme işlemi sonucunda dişerin ön yüzeylerinde oluşan boşluklara, yaprak şeklinde ölçülere uygun olarak hazırlanan lamine dişler yapıştırılır. Böylece dişlerin ön yüzeyleri tamamen yenilenmiş olur. Ayrıca lamine diş, sanılanın aksine ağız içi baskılara karşı oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Düşme konusunda bir sorun yaşanmaz.

 

Lamine diş kaplama yapılırken en önemli olan konu, hastanın ağız içi diş ölçüsünün doğru ve hatasız olarak alınmasıdır. Ölçülerin hatasız olarak alınması ile, hazırlanacak lamine dişlerin yapıştırma aşamasında ortaya çıkacak zaman kaybettiren hatalar da ortadan kalkmış olur.

 

DentNis’de lamine diş kaplamakaliteli malzemeden seçilir.

 

Lamine diş kaplama oldukça dayanıklı bir diş yenileme işlemidir. Tabii bu konuda da dişlerin temiz tutulması ve de doğru fırçalanması konuları büyük önem taşır. Dişlere genel anlamda iyi bakıldığında 8 ile 10 sene arasında kullanılabilecek lamine diş kaplamalar, yapıştırma olsalar da asla düşme sorunu yaşatmazlar. Fakat aynen diş minesinde olduğu gibi bu sürenin sonunda lamine dişler zamanla aşınabilir ve de ilk günkü parlaklığını kaybedebilirler.

 

http://dentnis.com/lamina-tedavisi/ işlemi yapılan hastalar,  her yıl düzenli olarak kliniğe kontrollere çağrılmaktadır. Bu kontroller genel ağız sağlığı açısından büyük öneme sahip olduğu gibi mevcut lamine dişlerin de ömrünü uzatmaktadır.

ETİKETLER : DentNis Lamine diş kaplama Lamine diş kaplama DentNis’de lamine diş kaplama Estetik gülüş tasarımı Estetik diş
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Tavsiye Ederim.
Mehmet 2016-12-26 14:36:30
Kuzenim burada gülüş tasarımı yaptırmıştı. İlgili ve alakalı davranışlarından oldukça memnun kaldık tavsiye ederim.
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SAĞLIK haberleri

   
Döviz Kurları
güvenilir bahis siteleri
Karabük Güncel Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
TANITIM
Tabelacı
Video
film izle