Firmaların vizyonu kıl çadırı uçurdu

Kıl çadırı konusundaki gelişmeleri, işin nereye uzandığı konusunda bugün pekçok insanın fikri var artık. İş öyle bir noktaya geldi ki, sıradan bireyler bile kıl çadır konusuna ilgisiz kalamıyor.
Bu haber 2016-10-04 05:28:14 eklenmiştir.


Firmaların vizyonu kıl çadırı uçurdu

Kıl çadırı konusundaki gelişmeleri, işin nereye uzandığı konusunda bugün pekçok insanın fikri var artık. İş öyle bir noktaya geldi ki, sıradan bireyler bile kıl çadır konusuna ilgisiz kalamıyor. Peki siz bu işin neresinde olabilirsiniz, gelin bunu irdeleyelim.

Kıl çadırı atalarımızdan miras kalan, bize geçmişimizi hatırlatan ürünlerden biri. Geçmişte, çok eski zamanlardan buna kullanılan, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan kıl çadırı, bir süre pek kullanılmaz oldu. Bunun temel nedeni, teknolojiydi. Teknolojiyle birlikte kıl çadırı üretimi, kıl çadırı kullanımı da giderek azaldı. Kıl çadırı benzeri otantik ürünlerin, eşyaların yerini zamanla başka modern ürünler ve eşyalar aldı. Ancak son dönemde durum eskiye dönmüş gibi görünüyor. Bunun nedenleri üzerinde düşündüğümüzde, karşımıza pekçok şey çıkıyor. Ancak tüm bu nedenler başında belki de, insanların eskiye olan özlemleri öne çıkıyor. Yeni ürünlerden sıkılan, yeni birşeyler arayan günümüz insanı, eskiyi keşfetti. Kıl çadırı tam da bu noktada karşımıza çıktı yeniden.

KIL ÇADIRI FİYATLARI, MODELLERİ

Günümüzde kullanımı hızla yaygınlaşan kıl çadırı konusunda şunu söyleyelim öncelikle. Şirketler son dönemde bu alanı, insanların bu alandaki talebini keşfetti ve yatırım yapmaya başladılar. Modern teknolojiyi de kullanarak, kıl çadırı sektöründe faaliyet gösteren firmalar bugün son derece geniş yelpazede kıl çadırı üretimi yapabiliyor. Siz yeterki karar verin. Kıl çadırı modelleri oldukça geniş. Kıl çadırı fiyatları da cazip. Tüm bunların yanısıra firmalar, müşterilerine satış sonrası garanti de sunuyor. Ekonomik kıl çadırı fiyatları ile son derece geniş kıl çadırı modelleri konusunda bilgi sahibi olan insanlar da bu alana kayıtsız kalamıyor.

NERELERDE KULLANIYOR?

Kıl çadır kullanım alanları bugün oldukça yaygınlaşmış durumda. Eskiden olduğu gibi sadece yörükler ve göçebeler kullanmıyor kıl çadırı artık. Günümüz insanı şehirlerde de kullanıyor kıl çadırını. Kıl çadırı modelleri genişlediği için özellikle işyeri sahipleri kullanmaya başladı bunu. Örneğin düğün salonu ve kafe işletmecileri, her geçen gün daha fazla kıl çadırı kullanmaya başlamış durumdalar. Neden? Çünkü, fiyatlar benzer ürünlere göre daha ekonomik. İkinci olarak, özellikle bunaltıcı sıcakların hüküm sürdüğü bölgelerde avantajlı bir ürün. Kıl çadırı serinletici bir özelliğe sahip olduğu için. Ayrıca kıl çadırı haşereleri de kendinden uzak tutuyor. Bunu gören işletmeciler, müşterilerine farklı bir atmosfer sunmak istedikleri için günden güne kıl çadıran yönelmiş durumdalar.

KIL ÇADIRININ PİRİ: FİLİZ DOKUMACILIK

Bu alanda başvurabileceğiniz üreticilerin başında Filiz Dokumacılık geliyor. Kıl çadırı üretimi ve kıl çadırı modelleri konusunda faaliyete geçtiği günden bu yana kendini sürekli geliştiren Filiz Dokumacılık, bugün geldiği noktadan memnun, ancak bunu yeterli görmüyor. Firma, sürekli yatırım yapıyor, sürekli kıl çadırı konusunda gelişmeleri talip ederek kendini günümüze uyarlıyor. Bir yandan da kıl çadırı modelleri konusunda daha fazla yenilik yaparak, tüketicinin talebini takip ederek, teknolojiyi takip ederek kendini geliştiliyor. Bugün sektörü sırtlayan birkaç firmadan biri haline gelen, ihracat da yapmaya başlayan Filiz Dokumacılık, ürettiği envai çeşit kıl çadırı ürünlerini, son tüketiciye garantili olarak gönderiyor. Satış sonrasında da müşterilerinin yanında olan firma, kaliteden ve ekonomik fiyattan taviz vermiyor. Kıl çadırı, kıl çadırı modelleri, kıl çadırı fiyatları konusunda bilgi almak ya da sipariş vermek istiyorsanız, firmanın 0 533 344 70 82, 532 544 87 281 nolu telefonları ile www.filizdokumacilik.net internet adresine başvurabilirsiniz.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

   
Döviz Kurları
güvenilir bahis siteleri
Karabük Güncel Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
TANITIM
Tabelacı
Video
film izle